Відцентровий канальний вентилятор Soler&Palau CVAB

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 920 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2330 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 328 х 430 х 365 мм |
| Споживана потужність, Вт | 299 Вт |
| Робоча температура, °C | от -40 до +70 |
| Вага | 22 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентилятор Soler&palau CVAB, від іспанського виробника промислових вентиляторів, у звукоізольованому корпусі, виготовляється з оцинкованої сталі. Вентилятори мають звукоізоляцію скловолокном (МО-17мм), оснащені антивібраційними опорами.
Міцність конструкції вентиляторів надають алюмінієві кутові елементи, якими оснащені вентилятори, а герметичні з'єднання (гумові ущільнювачі патрубків) додатково знижують рівень шуму, переміщуваного повітря.
Дана серія безшумних вентиляторів призначена для установки в промислових, а також комерційних приміщеннях, як: кафе, ресторани, майстерні, цехи, складські приміщення та адміністративні приміщення, виробничі кухні. Мають універсальну конструкцію.
Залежно від моделей, відцентрові вентилятори призначені для монтажу в повітроводах з діаметром від 500 мм до 710 мм. Мають загнуті назад лопатки крильчатки робочого колеса, що зменшує відкладення кількості пилу. Є можливість регулювання швидкості обертання.
Купити, а також дізнатися більш детальну інформацію про витяжний звукоізольований вентилятор Soler&palau CVAB, Ви зможете в авторизованого дилера компанії Alter Air.











