Відцентровий канальний вентилятор Soler&Palau CAB

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 205 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 29 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1500 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 273х388х505 мм |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Відцентрові вентилятори Soler&palau САВпредназначены для установки в промислових і комерційних приміщеннях, таких як: офісні та торгові приміщення, майстерні і цехи, а також кафе і ресторани.
Перевагою даних вентиляторів є шумоізольований корпус, що виробляється з оцинкованої сталі, з додатковою теплоізоляцією (негорючий скловолокно 50мм).
Вентилятори в звукоізольованому корпусі даної серії мають кілька варіантів типорозмірів: CAB 125 (125мм*), CAB 160 (160мм*), CAB 200 (200мм*), CAB 250 (250мм*), CAB 315 (315мм*), CAB 355 (355мм*), CAB 400 (400мм*).
*робочий діаметр
Установка вентиляторів може проводитися в будь-якому положенні, що істотно полегшує варіанти монтажу. Мають винесену клемну коробку, оснащені монтажними опорами. Також дані вентилятори прості в обслуговуванні, так як корпус вентиляторів кріпиться до кришки за допомогою спеціальних засувок.
Залежно від моделі, вентилятори поставляються однофазними двох або чотирьох полюсними двигунами, мають вбудований термозахист, кулькові підшипники. Робоче колесо відцентрового вентилятора CAB з загнутими вперед лопатками крильчатки.
Вентилятори мають високу спепень захисту від вологи і пилу, а також клас захисту електродвигуна.
Для установки і монтажу витяжного вентилятора відцентрового необхідні додаткові комплектуючі матеріали, такі як:
- зворотний клапан (CAR),
- круглі гнучкі вставки (MSO),
- панельні фільтри (MFL-G4),
- круглі електричні повітронагрівачі (MBE),
- круглі шумоглушники (SIL),
- захисні решітки (APC),
- антивібраційні опори (KSE-45).
Електричні приналежності для даної серії вентиляторів:
- регулятори швидкості, електронні однофазні (REB),
- однофазні автотрасформаторные регулятори швидкості, 5-ти спупенчатые (RMB),
- вимикач (On/Off).
Вентилятор шумоізольований CAB з робочою температурою від -20С до +40С, з максимальною витратою повітря від 240м3/год до 3500м3/год.
Купити, а також дізнатися більш детальну інформацію про відцентровому вентиляторі в звукоізольованому корпусі Soler&palau CAB, Ви зможете в авторизованого дилера компанії Alter Air





















