Відцентровий двошвидкісний вентилятор Meltem VARIO-II I 30/100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 263х263 мм |
| Споживана потужність, Вт | 6,1-27,4 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45 °C |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 75 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Німецька компанія Meltem пропонує відмінне рішення для організації витяжної вентиляції у будинках та квартирах – побутовий відцентровий вентилятор Vario-II 30/100. Він має компактне виконання та відрізняється невисоким рівнем шуму. Можливість вибору однієї з двох швидкостей дозволяє заощадити на електриці, не втративши у продуктивності.
Принцип роботи
Цей вентилятор є базовою версією і не має додаткових функцій керування. Однак, самостійний контроль дуже зручний та дозволяє точно визначати потужність. Якщо не потрібна висока працездатність, пристрій працюватиме у номінальному режимі – 30 м³/годину, а за зміни умов його можна вивести на повну міць – 100 м³/годину. Таким чином, змінюючи режими роботи вручну, досягається економія електроенергії та не погіршується якість вентиляції приміщення.
Активація вентилятора здійснюється за допомогою двопозиційної кнопки. Встановлюється вона на вході у кімнату і при натисканні вимикача пристрій запуститься та зупиниться лише при вимкненні.
Конструкційні особливості
Економічний та безшумний електродвигун оснащений відцентровим ротором. Сучасне “начиння” дозволяє демонструвати високу продуктивність із низьким рівнем витрати енергії – при максимальному навантаженні споживання електрики не перевищить 28 Вт. Крім цього, двигун надійно захищений від перенавантаження, що дозволяє забезпечити тривалу експлуатацію без необхідності здійснювати складне технічне обслуговування.
Вентилятор має такі позитивні риси:
Передбачений повітряний фільтр захищає електродвигун від пилу та сміття.
Захист від вологи IPX5 дозволяє використовувати його у душовій зоні, не побоюючись попадання водяних бризок.
Радіальне колесо зі сталевим штифтом продовжує термін служби пристрою та забезпечує високу продуктивність.
Застосування
Завдяки низькому рівню шуму та малому енергоспоживанню вентилятор Meltem Vario-II 30/100 можна використовувати для організації безперервного повітрообміну. Він підходить для встановлення у ванних кімнатах та санвузлах, у коридорах та на кухні. Його лаконічний дизайн відмінно вписується у будь-який інтер'єр приміщення, а при необхідності – лицьова панель білого кольору може бути пофарбована у відповідний колір.
Монтаж та обслуговування
Вентилятор поставляється без корпусу. Це робиться для того, щоб користувач міг самостійно вибрати комплектацію прихованого або зовнішнього монтажу.
Конструкція вентилятора не потребує складного технічного обслуговування. Від користувача потрібно буде лише періодична заміна повітряного фільтру G2.
Купити витяжний вентилятор Meltem Vario-II 30/100 за вигідною ціною з гарантією від виробника можна зробивши замовлення на сайті або зателефонувавши за безкоштовним телефоном 0 800 33 08 28. Менеджери Альтер Ейр дадуть професійну консультацію та допоможуть вибрати відповідне обладнання.























