Вибухозахищений вентилятор осьового типу Maico EZQ 20/4 E Ex e

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 440 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 57 дБа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP64 |
| Робочий діапазон температур | -20...40 °С |
| Номінальна частота обертання | 1340 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 345 х 345 х 170,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Вага | 3.95 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Компанія німецького виробництва Maico представила взрывозащищенную серію осьових вентиляторів EZQ 20/4 E Ex e. Всі вентилятори оснащені квадратним корпусом для настінного монтажу, з захисною сіткою, виконаної з хромованого металу.
Однофазний реверсивний двигун осьового вентилятора укомплектований клемної коробкою, що має гвинтовий кабельний роз'єм. Регулювання температури двигуна можливо з допомогою терморезисторів, які приєднуються до відключає системі.
Діаметр приєднувальної частини вентилятора становить 200 мм. Моделі призначені для установки в промислових будівлях, з небезпекою вибуху, таких як лабораторія або цех.
Детальну інформацію про настінних осьових вентиляторах Maico EZQ 20/4 E Ex e Ви можете дізнатися у консультантів Alter Air.
Робоча характеристика Maico EZQ 20/4 E Ex e
Габаритне креслення Maico EZQ 20/4 E Ex e







