Круглий канальний вентилятор Ostberg CK 100 C1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 292 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2570 об/хв |
| Опції керування | Стандарт, регулювання швидкості (опціонально) |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 243 х 243 х 189 мм |
| Споживана потужність, Вт | 59 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Якщо вас цікавить висока продуктивність повітрообміну при компактних розмірах вентиляційної установки, звертаємо увагу на шведського виробника Ostberg з моделлю CK 100 С1 із серії канальних вентиляторів для круглих повітропроводів.
Ця модель розрахована на діаметр приєднання 100 мм і комплектується кронштейном для кріплення зі сталі. Корпус так само виконано з гальванізованої сталі, що гарантує довгий термін роботи вентилятора і навіть можливість його зовнішнього встановлення, що може знадобитися замовнику за неможливості знайти місце для встановлення всередині приміщення.
Маркування «С» має на увазі, що це найпотужніша модель для такого діаметра каналу повітропроводу, для даної моделі показник об'ємної витрати повітря може досягати 292 кубічних метрів на годину. Не варто боятися, що такий вентагрегат буде надмірно гучним, у цьому обладнанні використовуються виключно двигуни з кульковими підшипниками, тихі та довговічні. Швидкість роботи асинхронного двигуна регулюється за допомогою ступеневого трансформатора або тиристора. Звісно, для таких цілей ми рекомендуємо використовувати обладнання Остберг, щоб уникнути несумісності.
Виробник рекомендує проводити обслуговування (очищення) вентилятора Ostberg CK 100 С1 не рідше ніж один раз на півроку, чистку слід проводити акуратно, для того що б не порушити балансування робочого колеса.
Якщо вас цікавить детальна інформація щодо даного обладнання або умов доставки і монтажу зателефонуйте фахівцям Альтер Ейр за телефоном 0800330828 або скористайтеся кнопкою «замовити в один клік».






