Вибухозахищений промисловий вентилятор Maico DZR B Ex e

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 1050 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Металік |
| Країна виробник | Німеччина |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP64 |
| Робочий діапазон температур | -40 ... 40 °С |
| Матеріал зовнішнього покриття | Листова сталь, оцинкована |
| Номінальна частота обертання | 2950 об/хв |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 317 х 317 х 240 мм |
| Споживана потужність, Вт | 65 Вт |
| Вага | 7.24 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
Німецька компанія Maico випустила ряд осьових трубних вентиляторів DZR B Ex e. Втулка механізму виготовлена з оцинкованої сталі, з фланцями з двох сторін. Модель оснащена потужним двигуном, що не вимагає обслуговування.
Так само трубний вентилятор Maico DZR B Ex e розроблений спеціально для роботи у вибухонебезпечних середовищах, має захист від займання і терморезистор, з допомогою якого контролюється температура двигуна.
Терморезистори приєднуються до відключає систему, яка при високих температурах відключає двигун вентилятора від електромережі. Може працювати як припливне або витяжної, можлива установка в лабораторіях і цехах.
Подробиці у операторів компанії Альтер Ейр по ☎0800330828.













