Вентилятор ELECTROLUX EAFM-120TH, з таймером та датчиком вологості

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 195 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Датчик вологості, Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 170х197 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Вага | 0.605 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Побутовий вентилятор ELECTROLUX EAFM-120TH призначений для видалення забрудненого повітря з зайвою вологою і неприємними запахами з нежитлових кімнат. Він оснащений захистом від вологи - IPх4. Завдяки цьому його можна встановити у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях.
Вентилятор ELECTROLUX EAFM 120TH оснащений таймером відключення і датчиком вологості. За допомогою таймера налаштовується тривалість роботи пристрою після вимкнення світла в кімнаті. Можна встановити час в діапазоні від 1 до 20 хвилин. Також даний пристрій активується, коли рівень вологи буде перевищувати встановлене значення - від 40 до 100%. Таким чином вентиляція буде здійснюватися ефективніше і не дозволить шкідливим бактеріям з'являтися і розмножуватися в кімнаті.
Обладнання видаляє до 195 м3 повітря за одну годину. Воно відрізняється безшумною роботою. Його рівень звуку досягає 31 дБа.
Корпус вентилятора ELECTROLUX EAFM 120 TH виконаний з ударостійкого пластику, який запобігає засміченню механізму пристрою. Двигун обладнання оснащений кульковим підшипником. Він забезпечує надійну роботу вентилятора протягом тривалого часу.
Монтувати пристрій можна в стіні, стелі і вентканал.
Щоб замовити вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFM-120 TH звертайтеся в компанію Альтер Ейр. Телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або заповнюйте заявку на сайті.




















