Тепловий насос повітря-вода IDEA Pro ISW-SF2-DRN/SPM

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| COP (A7/W35) | - |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 55°C |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| EER (A35/W18) | - |
| EER (A35/W7) | 2.81 |
| Енергоефективність | A++ |
| Площа приміщення | 200 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | - |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 7 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | - |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 380x330x685 мм |
| Рівень шуму, дБ | 55 дБа |
| Напруга, В | 220-240/1/50 |
| Бренд | MIDEA |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | - |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 200 |
| Країна виробник | Китай |
Тепловий насос повітря-вода IDEA Pro ISW-SF2-DRN/SPM призначений для ефективного опалення та охолодження приміщень. Він створений як незалежна моновалентна спліт-система, яка не потребує підключення додаткових джерел енергії та інтеграції до класичної системи опалення.
Основні технічні особливості IDEA Pro ISW-SF2-DRN/SPM
Спліт-система IDEA Pro є високотехнологічною установкою для клімат-контролю в приміщенні, енергоефективність роботи якої забезпечують наступні компоненти:
Інверторний компресор від Panasonic – EVI, який забезпечує стабільну безшумну роботу навіть за низьких температур до -25C.
Два теплообмінники: трубчастий, для рівномірного розподілу холодоагенту, з модифікованою внутрішньою поверхнею для вищої тепловіддачі та для води компактний високоефективний пластинчастий теплообмінник.
В системі використовується ефективний холодоагент R410A.
У зовнішньому блоці управління рухом фреону є вбудований електронний розширювальний клапан.
Потік води через теплообмінник контролює вбудоване реле у внутрішньому блоці теплового насоса.
Функція авторозморожування теплообмінника підтримується завдяки підігріву піддона зовнішнього блоку, який також збирає конденсат.
Управління тепловим насосом підтримується через настінний пульт, що дозволяє здійснювати всі необхідні налаштування та керування безпосередньо на місці та Wi-Fi модуль, який дозволяє дистанційно керувати пристроєм. Програма на смартфоні забезпечує зручний інтерфейс для налаштування та моніторингу роботи теплового насоса.
Комплектація спліт-системи IDEA Pro ISW-SF2-DRN/SPM
Комплектація теплового насоса включає зовнішній і внутрішній блоки, а також 6 метрів теплоізольованої мідної труби з гайками для зручного монтажу. Потрібно враховувати, що якщо при монтажі потрібно збільшити довжину труби, слід також провести дозаправку фреоном, інакше компресор вийде з ладу.













