Вентилятор для ванної Vortice Vario I 230/9 ARI LL S

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 680 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 45,3 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, прихований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1160 |
| Опції керування | Реверсивна робота |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 400 х 400 х 180 мм |
| Споживана потужність, Вт | 35 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 3.88 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 230 |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Реверсивні (припливно-витяжні) осьові вентилятори Vortice Vario 230/9 ARI LL S – універсальні високоякісні вентиляційні системи, які призначені для припливу/витяжки повітря в приміщенні через стелю або стіну по повітропроводу довжиною до 2 метрів. Вентилятори широко використовуються в будівлях адміністративного й торгового типу, магазинах і кафе, спортивних залах, ресторанах і готелях, а також в офісах і школах.
Відмінною особливістю вентиляторів цього модельного ряду є комплектація автоматичними жалюзі, які не тільки оберігають безпосередньо двигун пристроїв, але і запобігають попаданню в приміщення пилу, дрібного сміття і комах через вентилятор. Прихований монтаж агрегатів Vortice Vario 230/9 ARI LL S дозволяє їм органічно і непомітно вписатися в будь-який інтер'єр, забезпечуючи ефективний повітрообмін приміщення. Всі зовнішні елементи вентилятора виконані з якісної ударостійкої пластмаси, яка до всього іншого є стійкою до негативного впливу УФ-променів. Внутрішні елементи пристроїв Vortice Vario 230/9 ARI LL S виготовлені з ударостійкого полістиролу.
Дана модель оснащена автоматичним запірним повітряним клапаном, що запобігає зворотній тязі при вимкненому вентиляторі. Двигун приладу обладнаний шарикопідшипниками. Значним плюсом даного устаткування вважається високий ступінь захисту вентиляторів від попадання води (клас IPX4). Корисна функція реверсу дає можливість розв'язати питання припливу і витяжки повітря одним вентилятором.
Вентилятори Vortice Vario 230/9 ARI LL S призначені для використання практично в будь-яких приміщеннях, пристрої відмінно справляються з підвищеною вологістю, тому вони можуть стати незамінними помічниками у створення ідеального мікроклімату ванної кімнати чи санвузла.
Габаритне креслення Vortice Vario 230/9 ARI LL S








