Безшумний вентилятор із таймером Soler&Palau Silent 200 CRZ

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 180 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180 х 180 х 119 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор Soler&Palau Silent 200 CRZ - удосконалена модель, призначена для установки в дрібних побутових приміщеннях, переважно в санвузлах.
Якість продукції гарантується високими європейськими стандартами виробництва.
Корпус вентилятора Soler & Palau Silent 200 CRZ виконаний в класичному білому кольорі, з високоміцного матеріалу.
Його установка проводиться в будь-якому зручному положенні, що істотно полегшує його подальшу експлуатацію. Надійний дизельний двигун оснащений вбудованими термоконтактами.
Таймер, що регулює роботу двигуна, можливо встановити до півгодини роботи, після чого пристрій відключається автоматично.
Надійне кріплення вентилятора Soler & Palau Silent 200 CRZ виключають вібрацію пристрою, тим самим забезпечуючи безшумну роботу.
Додаткову інформацію про вентилятор Soler&Palau Silent 200 CRZ можна отримати, звернувшись за консультацією в компанію "Альтер Ейр".
CRZ - таймер затримки, з можливістю регулювання від 1 до 30 хвилин
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-200 CRZ
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-200 CRZ


















