Відцентровий вентилятор для ванної Helios ELS-V 100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 51 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1790 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 250 х 250 х 100 мм |
| Споживана потужність, Вт | 34 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Універсальний витяжний вентилятор для прихованого монтажу ELS-V 100 від надійного німецького виробника Helios. Завдяки безшумній роботі і високим технічним характеристикам пристрої вже завоювало лідерські позиції на ринку вентиляційної техніки для побутових приміщень.
Монтаж призначений для кімнат з мінімальним природним потраплянням повітря, тобто де відсутні вікна, це може бути душові, санвузли, рідше кухні. Встановлюється безпосередньо у вентиляційні шахти або підвісні стелі, потрібну гнучкість забезпечить спеціальний монтажний кондуктор ELSMHU.
Щодо двигуна, він виконаний у німецьких традиціях – надійний, високопродуктивний і довговічний. Кулькові підшипники відрізняються підвищеною зносостійкістю і не вимагають додаткового технічного обслуговування. Підвищений клас ізоляції і захисту забезпечить безпечне використання в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Фільтр, що йде в комплекті, гарантує надходження тільки ідеально чистого повітря.
Купити вентилятор Helios ELS-V 100 в інтернет магазині Альтер Ейр можна прямо на сайті, діє програма знижок.










