Вентилятор для ванної Vortice Vario 230/9 AR

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 480 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 35,6 дБа |
| Тип монтажу | Установка в тонкі стіни, стелю та вікна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 790 |
| Опції керування | Реверсивна робота |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 294 х 297 х 163 мм |
| Споживана потужність, Вт | 26 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 3.45 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 225 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Реверсивний (припливно-витяжною) осьовий вентилятор Vortice Vario 230/9 AR – серія надійних та якісних вентиляційних систем, прямим призначенням яких є приплив/витяжка повітря через стіну/вікно або повітропровід довжиною до 2 метрів. Вентилятори ідеально підходять для невеликих приміщень, які потребують постійного позбавлення від витяжних повітряних потоків. Прикладами приміщень є кухня, ванна, санвузол або підсобна кімната. Причому високий рівень вологості і запиленості повітря вентиляторами Vortice Vario 230/9 AR не перешкода, оскільки даний модельний ряд готовий впоратися з чим завгодно.
Завдяки своїм невеликим габаритам і витриманого сучасному дизайну, вентилятор ідеально підійде до будь-якого дизайну і буде при цьому практично непомітним.
Вентилятори Vortice Vario 230/9 AR виготовлені з якісного і міцного матеріалу (ABS-пластик), який до всього іншого є екологічно чистим, ударостійким і здатним протистояти впливу ультрафіолетових променів.
Ще однією важливою перевагою цих пристроїв є вбудовані автоматичні жалюзі, які виконують функцію захисту пристрою від різних шкідливих мікроелементів, таких як пил, дрібний бруд, комахи. Також пристрої мають високий ступінь вологозахисту (клас IPX4), яка дозволяє їм бути повністю безпечними.
Осьовий реверсивний вентилятор Vortice Vario 230/9 AR дбайливо подбає про мікрокліматі Вашого приміщення, організовуючи відтік витяжного повітря або приплив свіжого атмосферного, не витрачаючи при цьому великої кількості електроенергії.
Робоча характеристика Vortice Vario 230/9 AR
Габаритне креслення Vortice Vario 230/9 AR
















