Вентилятор для ванної Vortice MF 90 / 3.5 T LL

Вентилятор для ванної Vortice MF 90 / 3.5 T LL
Код товару: a-23329
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Vortice
Розхід повітря:
65 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
Тихий (до 30 дБа)
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Вентилятор для ванної Vortice MF 90 / 3.5 T LL
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 65 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 90 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити
















