Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-200 CZ IVORY DESIGN 4C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 175 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 35 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Слонова кістка |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 210 х 210 х 145 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.88 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Дизайнерська серія Soler&Palau SILENT-200 CZ IVORY DESIGN - 4C представлені настінними вентиляторами в стильному кольорі зі змінними смужками.
Вибираючи такий пристрій, Ви не тільки забудете про погане задушливе повітря у Вашому приміщенні, але і зможете прикрасити його за допомогою вентилятора.
Soler&Palau SILENT-200 CZ IVORY DESIGN - 4C монтуються у вентиляційні канали діаметром 120 мм і обробляють 180 м куб. повітря за годину роботи.
Вартість таких вентиляторів повністю виправдовує їх якість і висока продуктивність.
Висока вологість знижується до оптимальних показників, коли в приміщенні використовується витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CZ IVORY DESIGN - 4C.
Компанія Альтер Ейр надає вигідні пропозиції на вентилятори настінного типу Soler&Palau SILENT-200 CZ IVORY DESIGN 4C, які Ви можете замовити з доставкою по всій Україні.
За консультацією звертайтесь за контактним номером: 0800330828.


















