Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent-100 CZ CHAMPAGNE DESIGN 4C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Шампань |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 247 х 247 х 179 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau SILENT-100 CZ CHAMPAGNE DESIGN 4C – дизайнерська модель настінних побутових вентиляторів іспанського бренду Soler&Palau. Незвичайний колір передньої панелі пристрою перетворить приміщення, в якому знаходиться цей вентилятор, в те місце, куди хочеться повертатися знову і знову.
Клас захисту двигуна IP45 забезпечує запобігання руйнівної дії вологи, яка постійно супроводжує приміщення ванних кімнат, санвузлів, туалетів і т. д. Саме в таких місцях найбільш доцільно встановлювати витяжні вентилятори Soler&Palau SILENT-100 CZ CHAMPAGNE DESIGN 4C.
Повітря, що видаляють ці пристрої, забирається через бічні отвори, а зворотний клапан запобігає його рух назад. Звертайтеся в салон кліматичної техніки Alter Air, і Ви отримаєте не лише професійну консультацію інженерів, але і оформіть замовлення на самих вигідних умовах.
Рабочая характеристика Soler&Palau Silent-100 CZ CHAMPAGNE DESIGN 4C




















