Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFM-100TН

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 30 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Датчик вологості, Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 144х163 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Вага | 0.525 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
ELECTROLUX EAFM-100TН – побутовий вентилятор для ванної, який відрізняється оригінальним дизайном, високою продуктивністю – 100 м3/год, та мінімальним рівнем звуку – 30 дБа.
Пристрій оснащений двигуном з підшипниками, який запускає крильчатку та забезпечує надійну роботу вентилятора. Зворотний клапан не дозволяє повітрю з вентиляційного каналу потрапляти в приміщення.
Корпус вентилятора ELECTROLUX EAFM 100 TН виготовлений з якісного ABS пластика, який не темнішає з часом та не деформується.
Передня панель пристрою змінна, що дозволяє змінити колір на той, котрий більше підійде до інтер’єру. Можна обрати один з трьох додаткових кольорів: червоний, блакитний, сірий.
ELECTROLUX EAFM 100TН оснащений датчиком вологи та таймером відключення. За допомогою датчика можна встановити граничне значення рівня вологи, при перевищенні якого буде запускатися обладнання – від 40 до 100%. Таймером задається час в діапазоні від 1 до 20 хвилин, які вибігає вентилятор після виключення світла в кімнаті.
Замовляйте вентилятор ELECTROLUX EAFM 100TН в компанії Альтер Ейр. Телефонйте за номером 0-800-33-08-28 і наші спеціалісти вас проконсультують.






















