Вентилятор для ванної Electrolux EAFA-150

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 320 м³/час |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 35 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ресурс | 20000 г |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 193х193х153 мм (ВxШxГ) |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Вага | 1.08 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Керування | Клавіші |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220-240 / 50 |
| Глибина патрубка | 120 мм |
Electrolux EAFA-150 - побутовий витяжний вентилятор, що застосовується для безпосереднього видалення повітря з приміщень через отвори по каналах і воздуховодам.
Інноваційні електродвигуни з японськими підшипниками кочення забезпечують практично непомітну для слуху роботу приладу. Заявлений ресурс - 20000 годин. Корпус
вентилятора виконаний з високоякісного ABS-пластика і нержавіючої сталі відповідно до сучасних технологій. Використання таких матеріалів гарантує ефективність і довговічність експлуатації. Матова шліфована поверхня не вбирає жир і неприємний запах, а також не тьмяніє, і не втрачає свій початковий зовнішній вигляд. Більш того, сучасний дизайн моделі відмінно підійде під ваш інтер'єр.
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
Бризкозахист (ступінь захисту IPХ4) дозволяє встановити вентилятор у приміщеннях з підвищеним вмістом вологи. Зворотні клапани мінімізують ризик утворення протягів і попадання пилу / запахів з вентиляційної шахти при вимкненому вентиляторі.
Крім цього, модель EAFA-150 має ряд переваг:
- Надійні японські двигуни з підшипниками кочення для тихої роботи пристрою
- Плавкі запобіжники гарантують довготривалу роботу
- Високоефективна крильчатка знижує утворення шуму (35 дБ на відстані 3м)
- Ступінь вологозахисту IPX4 і другий клас захисту від ураження електричним струмом збільшують безпеку експлуатації
- Легке очищення від пилу
- Універсальний монтаж в найбільш підходящому для вас місці
- Slim - дизайн з матовим покриттям і захистом від забруднень
ЗАСТОСУВАННЯ
Пристрій EAFA-150 призначений для видалення відпрацьованого повітря з приміщень з підвищеною вологістю. Невеликі розміри техніки добре підходять для приміщень з відсутністю можливості хорошого провітрювання (ванні кімнати, комори, кухні, санвузли, гардеробні і т. П.) Управління вентиляцією здійснюється завдяки клавішам.
Виробник акцентує на тому, що не допускається використання вентилятора для транспортування повітря, який містить:
- «важкий» пил, борошно і т.д .;
- пари спиртів, кислот, органічних розчинників, лаків та ін. шкідливих речовин (наприклад, на хімічних і машинобудівних виробництвах).
МОНТАЖ
Перевагою EAFA-150 є можливість його установки як в настінному положенні, так і в підвісній стелі або в отворі вентиляційної шахти. Вентилятори поставляються готовими до підключення.
Розташування вентилятора рекомендується робити якомога вище (мінімальна висота від підлоги 2,3 м). Також пристрій краще розмістити навпроти основних джерел надходження повітря, на відстані не менше 30 мм від кута, утвореного між стіною і стелею. Необхідно передбачати доступ для обслуговування техніки. Будь-які забруднення легко видалити зазвичай не абразивними засобами. Рекомендована площа обслуговування - 14 м2.
Довіряйте монтаж вентилятора тільки фахівцям, так як самостійна установка може призвести до некоректної роботи пристрою або поломки.
Гарантійний термін від виробника - 24 місяці.
Купити вентилятор Electrolux EAFA-150 за вигідною ціною ви можете прямо на нашому сайті. Менеджери проконсультують вас і допоможуть оформити замовлення.






















