Вентилятор для ванної Electrolux EAF-120 TН

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 195 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 34 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2110 |
| Опції керування | Таймер, датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 170х170 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Вага | 0.69 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Electrolux EAF-120 TН – витяжний безшумний вентилятор від надійного виробника. Оригінальний дизайн, низький рівень шуму та висока продуктивність – це ті риси, які притаманні цій моделі. Також даний вентилятор має таймер вимкнення та датчик вологості. Така особливість підвищує ефективність обладнання та дозволяє створити найкомфортніші умови в приміщенні.
За допомогою таймера налаштовується тривалість роботи пристрою після відключення світла в кімнаті. Можна задати значення від 1 до 20 хвилин. Датчик вологості запускає обладнання автоматично, коли рівень вологи підвищується за встановленний відсоток. Він налаштовується користувачем. Допустимі значення від 40 до 100%.
Крім додаткових технічних можливостей обладнання володіє й якісними комплектуючими. Одним з них є двигун з підшипником та крильчатка. Вони відрізняються витривалістю та дозволяють працювати безперервно тривалий час, а також забезпечують високу продуктивність пристрою (195 м3/год) з низьким рівнем шуму (34 дБа).
Корпус Electrolux EAF-120 TН виконаний з ABS пластику та попереджає потрапляння сторонніх предметів в механізм. Також він не підлягає корозії та не втрачає свій колір. Передню панель пристрою легко замінити на другу: червоного, блакитного або сірого кольору.
Обладнання оснащене запірним клапаном, який перекриває потік повітря з вентиляційного каналу в кімнату під час неактивності вентилятора.
Купити вентилятор з таймером та датчиком вологості Electrolux EAF-120 TН можна в компанії Альтер Ейр. Телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або залишайте заявку і наші спеціалісти зв’яжуться з вами.




















