Systemair BF 120T - вентилятор з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | макс. 83 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2198 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Струм | 0,09 А |
| Розміри, мм | 182х182 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Робоча температура, °C | 57,4 °C |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 230В 1~ 50Гц |
| Фазність | 1~ |
BF 120T Bathroom fan – осьовий вентилятор для ванних кімнат та інших подібних приміщень. Призначений як для настінного, так і стельового монтажу. Робота техніки направлена на переміщення повітря по кімнаті, для підключення використовуються повітроводи довжиною не більше 2-х метрів.
Конструкційні особливості
Вентилятори BF 120T Bathroom fan застосовуються для витяжки відпрацьованого повітря з приміщення, тим самим запобігаючи появі підвищеної вологи, грибка, цвілі та інших незручностей.
До переваг вентиляторів BF 120T Bathroom fan можна віднести:
- Матеріал виготовлення – ABS пластик, максимально міцний та стійкий до зовнішніх впливів.
- Регулятор.
- Робоче колесо.
- Таймер та гігрометр – передбачений не у всіх моделей.
- Настінний/стельовий монтаж.
- Ступінь захисту IP 44.
Дана модель вентилятора може бути представлена в декількох варіантах:
- Модель S – може працювати від зовнішнього вимикача або освітлення (дистанційне вкл./вкл.).
- Модель T – передбачено вбудоване реле, таймер та гігрометр.
- Модель TH – має датчик вологості, гігрометр та таймер.
Дане обладнання має компактні розміри 163х163х60 мм., підійде для приміщень з невеликим метражем.
Застосування
Вентилятори BF 120T можуть використовуватися як у побутових, так і комерційних приміщеннях з підвищеним рівнем вологості: ванних кімнатах, душових, санвузлах, кухнях, коморах тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж BF 120T вентиляторів – настінний або стельовий, за рахунок компактних розмірів та лаконічного дизайну вдало впишеться практично в будь-який інтер'єр. Управління відбувається за допомогою ручки регулювання, яка розташована внизу вентилятора. Установку приладу слід довірити професіоналам, адже правильне підключення гарантує злагоджену роботу техніки.
Хочете купити осьовий вентилятор BF 120T ? Тоді телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або оформляйте замовлення на сайті Альтер Ейр. Якщо вам потрібна допомога у підборі техніки, консультація або інформація про додаткові послуги монтажу та доставки, тоді тисніть кнопку зворотного зв'язку і ми з вами звяжемось.




















