Вентилятор для ванної Electrolux EAF-120

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 195 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 34 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2110 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 170х170 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Вага | 0.69 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Electrolux EAF-120 – модель вентилятора для видалення повітря з зайвою вологою та неприємними запахами. Даний пристрій відрізняється високою продуктивністю – 195 м3/год, але при цьому рівень шуму досягає всього 34 дБа. Таким чином обладнання не буде створювати дискомфорт під час роботи та забезпечить сприятливий мікроклімат в приміщенні.
Переваги моделі:
- Двигун з підшипником. Володіє високим ресурсом та характеризується надійною роботою.
- Змінна лицьова панель. Можна вибрати один з чотирьох кольорів: білий, червоний, блакитний, металік. Постачається обладнання зі стандартною білою панеллю. Інші кольори замовляються окремо. Така можливість дозволяє підібрати панель, яка буде пасувати інтер’єру приміщення.
- Висока якість матеріалів, з яких виготовляється обладнання. Для виробництва обрали міцний ABS пластик з антикорозійними властивостями та тривалим строком експлуатації.
- Зворотний клапан – елемент вентилятора, який перекриває доступ забрудненому повітрю в приміщення. Таким чином в кімнаті буде зберігатись свіже чисте повітря.
Встановити вентилятор Electrolux EAF-120 можна в стіну, вентиляційний канал та стелю. В будь-якому положенні він не буде втрачати свою продуктивність та ефективну роботу.
Замовити модель Electrolux EAF-120 можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр за телефоном 0-800-33-08-28 або залишивши заявку на сайті alterair.ua.










