Вентилятор для кухонної витяжки Soler&Palau CK-40 F

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 360 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 55 дБа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | от 5 до 35 °С |
| Номінальна частота обертання | 2350 об/хв |
| Тип вентилятора | Побутовий |
| Розміри, мм | 266 х 370 х 162 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Вага | 2.7 кг |
| Призначення | Для будинку, для квартири, для кухні, для зонта |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Фазність | однофазний |
Вентилятор для кухні Soler&Palau CK-40 F має дві основні середовища використання: він застосовується для видалення повітря на побутових кухнях (для цього рекомендується додатково використовувати спеціальний кухонний парасолька), а так само широко поширений як витяжний вентилятор для видалення повітря з приміщень промислових кухонь.
Настільки широке застосування даних вентиляторів пояснюється високою швидкістю обертання, а значить і продуктивністю, а так само низькими шумовими характеристиками. Корпус кухонного вентилятори Soler&Palau CK-40 F виготовлений з вогне - та жаростійкого пластику, що забезпечує надійність його роботи і легкий вага всієї конструкції.
Для того щоб відцентровий вентилятор Soler&Palau CK-40 F міг видаляти повітря зі значним вмістом жиру та високим рівнем вологості, що часто і є на кухні, він оснащений спеціальним фільтром і піддоном для збору конденсату.
Всі внутрішні деталі вентилятори Soler&Palau CK 40 F легко знімаються і можуть чиститися за допомогою звичайних миючих засобів. Однофазний електродвигун дозволяє досягти високого рівня продуктивності праці.
Купити вентилятор для кухні Soler&Palau CK-40 F Ви можете, звернувшись до фахівців Альтер Ейр за вказаними телефонами.
Конструктивні та функціональні особливості:
- Корпус з високоякісного пластику
- Легко розбирається
- Висока продуктивність роботи
- Можливість видалення жирного і вологого повітря
- Спеціальний металевий фільтр.
Робоча характеристика Soler&Palau CK-40 F
Габаритне креслення Soler&Palau CK-40 F










