Трансформаторний регулятор Systemair RTRD 7

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 7 А |
| Розміри, мм | 270х323х173 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 400 В |
| Клас захисту | IP21 |
| Фазність | 3 |
RTRD 7 Systemair – це п'ятиступінчастий трифазний трансформатор з ручним регулюванням швидкості обертання. Регулювання швидкості обертання лопатей вентилятора може бути здійснено декількома способами, перший: за допомогою ручки на корпусі трансформатора, другий: за допомогою зовнішнього пристрою, такого як таймер або термостат.
Трансформаторний регулятор Systemair може керувати швидкістю обертання, завдяки змінам потужності подається струму. Дана модель має вбудований захист електродвигуна від перегрівів, яка здійснюється шляхом припинення подачі струму до вентилятора, при виникненні реакції термоконтактів на перепади напруги.
Детальну інформацію та ціни про трансформаторах RTRD 7 Systemair Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.







