Трансформаторний регулятор Systemair RTRD 2

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 2 А |
| Розміри, мм | 240х284х132 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Трифазний трансформаторний регулятор швидкості RTRD 2 Systemair використовується для зміни швидкості обертання вентилятора. Швидкість обертання може регулюватися кількома способами, перший спосіб: за допомогою перемикача на корпусі трансформатора, другий: за допомогою термостата або таймера. Трансформаторний регулятор оснащений вбудованим захисним пристроєм, електродвигуна, який припиняє подачу напруги до вентилятора, якщо активуються квт на електродвигуні вентилятора.
Регулятори Systemair RTRD 2 виготовлені з вогнетривкого пластику, мають компактні розміри. Дані системи мають вбудовані квт, що дозволяє захищати двигун вентилятора від перегріву.
Детальну інформацію та ціни про трансформаторах RTRD 2 Systemair Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.















