Перемикач Maico ESS 20

Перемикач Maico ESS 20
Код товару: a-0157.0749
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Перемикач Maico ESS 20
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 3 А |
| Розміри, мм | 72х72х81 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP 00 |
П'ятиступінчастий перемикач швидкості Maico ESS 20 призначений для роботи з регуляторами швидкості з маркуванням TRE...S і TR...S. Дані пристрої використовуються для регулювання швидкості обертання електродвигуна вентилятора. Моделі ESS 20 призначені для роботи з однофазними регуляторами швидкості обертання електродвигуна.
П'ятиступінчасті перемикачі струму Maico ESS 20 використовуються для плавної зміни напруги, шляхом зниження частоти обертання двигуна.
Детальну інформацію та ціни на регулятори Maico ESS 20 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити





