Трансформаторний регулятор Soler&Palau RMT-12

Трансформаторний регулятор Soler&Palau RMT-12
Код товару: a-5401255100
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Soler&Palau
Площа до, м²:
20
Країна виробник:
Іспанія
Струм:
50 А
Розміри, мм:
400х300х205 мм
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Трансформаторний регулятор Soler&Palau RMT-12
| Бренд | Soler&Palau |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Іспанія |
| Струм | 50 А |
| Розміри, мм | 400х300х205 мм |
| Частота | 12 Гц |
| Вага | 30 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 3 |
Soler&Palau RMT-12 – це трансформаторний регулятор швидкості. Дана серія регуляторів Soler&Palau оснащена вбудованим плавким запобіжником, завдяки яким здійснюється захист пристрою, до якого будуть приєднаний регулятор.
Регулятори Soler&Palau RMT-12 мають п'ять ступенів зміни швидкості роботи вентилятора, що забезпечує зміни температурного режиму. Корпус регуляторів температури RMT-12 Soler&Palau виготовлений із стійкого до зовнішніх впливів металу, а також має високий клас захисту IP 54.
Детальну інформацію та ціни про регулятори швидкості Soler&Palau RMT-12 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
вас може зацікавити




