Тиристорний регулятор Ostberg VRTE 13

Тиристорний регулятор Ostberg VRTE 13
47 362 грн
37 890 грн
-20%
Код товару: a-9500040
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Ostberg VRTE 13
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 13.8 А |
| Розміри, мм | 300х325х185 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 12.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 60-230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Ostberg VRTE 13 – це тиристорний регулятор швидкості, що використовується для однофазних приладів, це можуть бути вентилятори, насоси та інше. Пристрої тиристорного типу оснащені вбудованим захистом двигуна, завдяки якій своєчасно проводиться припинення подачі струму до вентилятора, при виникненні будь-яких неполадок або перепадів напруги.
Ostberg VRTE 13 можуть бути використані для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю, завдяки виготовленню корпусу із спеціального ПХВ матеріалу.
Детальну інформацію та ціни про регулятори швидкості Ostberg VRTE 13 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














