Тиристорний регулятор Ostberg VRS 1.5 U

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 1.5 А |
| Розміри, мм | 82х82х65 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | однофазний |
Ostberg VRS 1,5 U – це регулятори швидкості, робота яких заснована на зміну напруги, за допомогою симистора.
Регулятори Ostberg можуть одночасно керувати декількома двигунами вентиляторів, за умови, що загальний споживаний струм не перевищує номінальний.
Серія U використовується для ручного регулювання швидкості обертання двигунів вентиляторів, електричного типу.
Ostberg регулятори симисторного типу оснащені вбудованим захистом двигуна, завдяки якій своєчасно проводиться припинення подачі струму до вентилятора, при виникненні будь-яких неполадок або перепадів напруги.
Ostberg VRS 1,5 U призначені для використання в кухнях або в ванних кімнатах, що можливо завдяки вологостійкому корпусу, виготовленому з ПХВ.
Детальну інформацію та ціни про регулятори швидкості Ostberg VRS 1,5 U Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.















