Тиристорний регулятор Ostberg VRDT 7

Тиристорний регулятор Ostberg VRDT 7
119 223 грн
95 379 грн
-20%
Код товару: a-9500034
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Ostberg VRDT 7
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 7 А |
| Розміри, мм | 400х425х225 мм |
| Вага | 29 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 95-400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 3 |
Однофазні регулятори постійного струму VRDT 7 Ostberg призначені для зміни швидкості обертання електродвигунів. Серія VRDT виготовлена в залізному корпусі з спеціальним покриттям, що захищає від корозії металу.
Тиристорні регулятори напруги VRDT 7 Ostberg можуть одночасно керувати декількома двигунами вентиляторів, за умови, що сумарна величина струму не буде перевищувати номінальну потужність регулятора.
Детальну інформацію та ціни на регулятори швидкості Ostberg VRDT 7 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити













