Круглий канальний вентилятор Ostberg CK 200 A1-v1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 961 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2630 об/хв |
| Опції керування | Стандарт, регулювання швидкості (опціонально) |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 228 x 345 x 345 мм |
| Споживана потужність, Вт | 129 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Модель канального вентилятора Ostberg CK 200 A1-v1 вирізняється високою продуктивністю та потужною роботою двигуна, завдяки чому пристрій має можливість забезпечити високий тиск повітряних мас. Модель встановлюється в круглі повітропроводи, діаметр яких не перевищує 200 мм. Завдяки тому, що вентилятор збирається виробником, до покупця він надходить повністю в зібраному стані, що значно спрощує процес монтажу.
Конструкція гарантує тривалий період роботи завдяки використанню міцного матеріалу - гальванізована сталь. Компактний розмір пристрою дає змогу встановлювати його в обмеженому просторі, горизонтально або вертикально. Лопаті вентилятора Ostberg CK 200 A1-v1 спрямовані назад, що провокує більш ефективну та одночасно тиху роботу пристрою.
Усередині корпусу знаходиться індукційний двигун, який працює на кулькових підшипниках, забезпечуючи тривалий період експлуатації без потреби сервісного обслуговування. Вбудований термозахист дає змогу використовувати вентилятор безперервно, без побоювання перегріву. Такий варіант навіть більш рекомендуємо, ніж періодичне вимкнення пристрою. Регулювати швидкість його роботи можна за допомогою безкрокового тиристора або трансформатора з п'ятьма ступенями.
Вентилятор оснащений зворотним клапаном, який запобігає потраплянню повітря з центральної системи вентиляції, що не потрапить всередину приміщення. Також приємним доповненням буде наявність спеціального фільтра, який унеможливлює потрапляння засмічень у систему вентиляції. Придбати модель круглого канального вентилятора Ostberg CK 200 A1-v1 можна в салоні кліматичної техніки компанії Альтер Ейр, зателефонувавши за номером ☎ 0-800-33-08-28









