Тиристорний регулятор Maico STU 5

Тиристорний регулятор Maico STU 5
Код товару: a-23524
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Maico STU 5
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 2.5 А |
| Розміри, мм | 81х152х64 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Maico STU 5 – це однофазні регулятори частоти обертання вентилятора, призначені для прихованої установки. Дані моделі виготовлені в пластиковому корпусі, з захисним покриттям з епоксидної фарби, що дозволяє підвищити стійкість матеріалу до різних зовнішніх впливів.
Регулятори Maico STU 5 укомплектовані плавким запобіжником, який забезпечує захист двигуна вентилятора, при виникненні перепадів струму в мережі електроживлення.
Детальну інформацію та ціни на регулятори Maico STU 5 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














