Тиристорний регулятор Maico STU 1

Тиристорний регулятор Maico STU 1
Код товару: a-23542
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Maico STU 1
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 0.1 А |
| Розміри, мм | 81х81х56 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IPX4 |
| Фазність | 1 |
Maico STU 1 – це пристрій для зміни напруги, що подається струму. Регулятори STU 1 Maico використовуються для безступінчастого регулювання напруги, що подається до однофазного вентилятору.
Пристрій STU 1 оснащений вбудованим плавким запобіжником, завдяки яким здійснюється захист вентилятора, до якого будуть приєднаний регулятор. Maico призначені для прихованої установки, в зоні за подлицом вентилятора.
Детальну інформацію та ціни на регулятори Maico STU 1 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














