Тиристорний регулятор Maico STU 2,5

Тиристорний регулятор Maico STU 2,5
Код товару: a-23515
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Maico STU 2,5
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 1.25 А |
| Розміри, мм | 81х81х56 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP 20 |
| Фазність | 1 |
Тиристорний регулятор Maico STU 2,5 призначений для зміни частоти подається струму. Дана серія розроблена спеціально для прихованої установки, і має компактні розміри корпусу.
Регулятори STU 2,5 оснащені вбудованим плавким запобіжником, що дозволяє знизити ризик поломки двигуна вентилятора, при скачках напруги в мережі.
Компактні регулятори Maico STU 2,5 використовуються для безступінчатого регулювання напруги, що подається до однофазного вентилятору.
Детальну інформацію та ціни на регулятори Maico STU 2,5 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити











