Тиристорний регулятор Maico STS 2,5

Тиристорний регулятор Maico STS 2,5
Код товару: a-23516
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Maico STS 2,5
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 1.25 А |
| Розміри, мм | 52х71х57.5 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Фазність | 1 |
Регулятори Maico STS 2,5 використовуються для зміни напруги, що подається струму. Серія STS 2,5 проводиться в пластиковому корпусі, зі спеціальним покриттям. Регулятори Maico STS 2,5 укомплектовані плавким запобіжником, який забезпечує захист двигуна вентилятора, при виникненні перепадів струму в мережі електроживлення.
Однофазні регулятори частоти напруги Maico STS 2,5 працюють за принципом безступінчатого регулювання.
Детальну інформацію та ціни на регулятори Maico STS 2,5 Ви можете дізнатися звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














