Тепловий насос повітря-повітря Toshiba RAS-24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 2.89 |
| Енергоефективність | A++ |
| Площа приміщення | 65 м² |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 24 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 15 мм |
| Підключення труб для рідини | 9 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 1050x320x250 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 6.5 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 7 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 32 дБ, 47 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 2.25 кВт |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Бренд | TOSHIBA |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 3.33 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | -15 - +46ºC |
| Функції | Охолодження та обігрів, осушення |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 70 |
| Країна виробник | Таїланд |
Побутовий кондиціонер Toshiba RAS-24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA, унікальний кондиціонер. Унікальність йому додає безліч нових технологій, які використовували при його проєктуванні. Розробникам вдалося досягти вражаючих результатів між розміром внутрішнього та зовнішнього блоку і їх ефективності. Вперше при настільки компактних розмірах і малій вазі спліт-системи, це ніяк не позначається на робочі характеристики кондиціонера. Для того що б внутрішній блок без жодних труднощів вписався в будь-який інтер'єр і не привертав до себе зайвої уваги, розроблена зовнішня панель з унікальним дизайном. Вона легко піддається чищенню, так само панель легко знімається для того, що б одержати доступ для очищення внутрішніх фільтрів.
Використана інверторна технологія, що робить дану модель кондиціонера дуже економічною, при цьому з дуже низькими шумовими характеристиками, що не принесе вам ніякого дискомфорту при використанні кондиціонера вночі, коли особливо необхідний низький рівень шуму. Компанія Toshiba є винахідником інверторної технології, тому вона завжди йде на крок попереду інших компаній. Інвертор Toshiba дозволяє економити до 46% витраченої електроенергії.
Дослідження проведені компанією Toshibа показали, що якщо людина дихає повітрям, насиченим негативно зарядженими іонами, то це сприяє правильному обміну речовин в організмі, знімає напругу, підвищення інтелектуальних здібностей людини. З цього можна зробити висновок, що установка побутових кондиціонерів Toshiba RAS-24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA в офісних приміщеннях дуже позитивно позначиться на результативності працюючих в приміщенні людей.
Кондиціонер Toshiba RAS-24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA так само володіє необхідними для сучасного кондиціонера функціями, такими як:
- Самодіагностика
- Самоочищення
- Інверторна технологія
- Включення режиму авто однією клавішею і т. п
Детальну інформацію та ціни на кондиціонери Toshiba RAS-24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.












