Тепловий насос повітря-повітря Toshiba RAS-13N4KVRG-UA/RAS-13N4AVRG-UA

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 3.89 |
| Енергоефективність | A+++ |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 13 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 9 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 987x300x210 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 3,5 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 4,2 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 19 дБ, 41 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 0,80/ 1,08 кВт |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Бренд | TOSHIBA |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий, чорний, сірий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 3.89 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | -15 - +46ºC |
| Функції | Охолодження та обігрів, осушення, вентиляція |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 35 |
| Країна виробник | Таїланд |
Побутові кондиціонери Toshiba RAS-13N4KVRG-UA/RAS-13N4AVRG-UA – сучасні спліт-системи провідного японського виробника Toshiba, що відрізняються високим рівнем надійності та ефективності. Висока якість матеріалів, низьке енергоспоживання, швидкий вихід на задану температуру і низький рівень шуму – ось чим може похвалитися цей кондиціонер.
Кондиціонер оснащується не просто інвертором, а 2-х роторним інверторним компресором, що в свою чергу позитивно впливає на шумові характеристики кондиціонера, а також дозволяє йому витрачати менше електроенергії, швидше досягати заданої температури і більш точно підтримувати комфортні умови в приміщенні.
З головних переваг агрегатів можна виділити лаконічний і в той же час витончений дизайн, який підійде до будь-якого дизайнерським рішенням кімнати. У кондиціонерах передбачена система самоочищення, яка перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику, запобігаючи тим самим утворення цвілі усередині кондиціонера. Система самоочищення гарантує довгий термін експлуатації зовнішнього блоку, виключаючи всі можливі несправності.
Управління кондиціонером здійснюється за рахунок простого і зручного у використанні пульта ДУ. З допомогою нього Ви можете користуватися таймером, який в свою чергу дозволяє налаштувати включення/вимикання кондиціонера в певний час, що дозволяє Вам отримувати комфортні кліматичні показники, абсолютно ні про що не замислюючись.
Настінні інверторні кондиціонери Toshiba RAS-13N4KVRG-UA/RAS-13N4AVRG-UA поєднують в собі всі передові технології з виготовлення якісного кондиційного устаткування, що гарантує Вам стабільну та ефективну роботу при будь-яких кліматичних умовах протягом довгих років.












