Тепловий насос повітря-повітря Midea X-TREME NORDIC

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 4.63 |
| Енергоефективність | А+++ / А++ |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 9 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 9.52 мм |
| Підключення труб для рідини | 6.35 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 835 x 295 x 208 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 3.66 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 4.4 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБ/ 56 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 1.4 кВт |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Бренд | MIDEA |
| Гарантія | 60 місяців |
| Керування | Пульт ДУ, Wi-Fi (опціонально) |
| Холодоагент | R32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 4.67 |
| Робочий діапазон температур | -28 °C...50 °C |
| Функції | Обігрів та охолодження, Низькотемпературне охолодження, Осушення, Терморегуляція, Регулювання швидкості, Gear Control, Follow Me, Sleep, Самодіагностика |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 25 |
| Країна виробник | Китай |
Кондиціонери Nordic DC Inverter від Midea — це теплові насоси, які здатні забезпечити комфортний мікроклімат в приміщенні без застосування централізованого опалення.
Технічні особливості Nordic DC Inverter
Кондиціонер Nordic відповідно до сучасних потреб оснащений інверторним компресором, що дозволяє вибір 5 швидкостей. Теплообмінник має конструкцію Innergrove cooper (трубки з насічками які збільшують площу) і антикорозійне покриття Blue Fin. Завдяки функції Active Clean він може самоочищатись, а функція автопідігріву компресора та піддона запобігає гідроудару при розмороженні. За ефективний теплообмін відповідає озонобезпечний холодоагент R32. При пошкодженні його циркуляції ввімкнеться сповіщення, а робота кондиціонера припиниться.
Розповсюдження кондиціонованого повітря по приміщенні відбувається через розширений отвір з двома рядами поворотних до 110° жалюзі. Разом з тихим потужним компресором утворюється спрямований потік повітря, який може досягати 10 м.
Поєднання передових технологій забезпечує високий клас енергоефективності теплового насоса - Охолодження A+++ та Обігрів A+++/A++.
Функції для комфортного користування
Кондиціонери Midea Nordic мають режими: Turbo та Super (швидке зниження температури до 17°C), ECO (підтримання комфортної температури при мінімальному енергоспоживанні), Gear Control (контроль енергоспоживання на 50%, 75% або 100%), Follow Me (регулювання температури залежно від локації пульта), Охолодження при низькій зовнішній температурі (актуально для серверних), +8°С (підтримка плюсової температури), Нічний режим (7-годинний цикл роботи для комфортного сну) та режим Осушення.
Отже, кондиціонери Midea Nordic DC Inverter — це поєднання передових технологій, високої енергоефективності та зручності використання.


















