Тепловий насос повітря-повітря Daikin FAA7-B/RZAG-NV1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 6.58 |
| Енергоефективність | A++ |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 24 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 15 мм |
| Підключення труб для рідини | 9 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 290x1050x238 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 6.8 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 7.5 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБ, 42 дБ, 45 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 2,35 кВт |
| Напруга, В | 230 В |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 4.02 |
| Робочий діапазон температур | -20/+52 °С |
| Функції | Охолодження та обігрів, осушення, вентиляція |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 70 |
| Країна виробник | Японія |
Кондиціонери настінного типу Daikin FAA7-B/RZAG-NV1 встановлюються в приміщеннях без підвісних стель і вільної площі підлоги. При досить високої продуктивності, дане обладнання має компактні габарити, тому цей кондиціонер не буде захаращувати вільного простору в кімнаті.
Виробники цієї техніки постаралися по максимуму знизити рівень шуму для того, щоб ви могли спокійно перебувати в приміщенні, не відволікаючись на шум або дзижчання. Інверторний привід забезпечує економічну експлуатацію кондиціонера (економія в порівнянні зі звичайними моделями до 70%).
Крім стандартного охолодження приміщення, ці кондиціонери можуть також осушувати повітря при підвищеній вологості. Великий вибір функцій і опцій – ще одна перевага даних моделей. Ви можете управляти пристроєм як самостійно виставляючи параметри його роботи, так і вибираючи автоматичний режим, який сам підбере оптимальні налаштування.
Ну і останнє, чим може порадувати нас кондиціонер Daikin серії FAA7-B/RZAG-NV1 – простий і стильний дизайн, який буде добре виглядати в будь-якому, навіть самому вишуканому, інтер'єрі.











