Тепловий насос повітря-повітря Daikin COMFORA FTXP M9 / RXP M

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 4,02 Вт |
| Клас енергоефективності нагрів | A++ |
| Клас енергоефективності охолодження | A++ |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 7 BTU |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 55 дБ(А) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ(А) |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 770х286х225 мм |
| СOP | 4.77 |
| Потужність при охолодженні, кВт | 1,3/2,00/2,6 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 1,30/2,50/3,50 кВт |
| Споживана потужність, Вт | 0,61 кВт -0,65 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
| Напруга, В | 1~/50/220-240 В |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Пульт ДК |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Функції | Охолодження, Обігрів |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Японія |
Daikin FTXP-M COMFORA FTXP M9 / RXP M – сучасні кліматичні установки, які гарантують високу ефективність при низькій витраті електроенергії та абсолютний комфорт. Daikin FTXP-M COMFORA охолоджують і обігрівають кімнати. Вирізняється спліт-система стильним дизайном, лаконічністю габаритів, максимально безшумною роботою, екологічністю і системою очищення повітря.
Конструкційні особливості
Кондиціонер Daikin FTXP-M COMFORA, точніше всі його моделі, працюють на інноваційному холодоагенті R32 – він менше впливає на навколишнє середовище у порівнянні з R-410A і вирізняється надефективною, однак економічною роботою. У FTXP-M присутній срібний фільтр, який очищає повітря від пилу і бактерій.
Застосування
Настінний кондиціонер Daikin FTXP-M COMFORA і всі його модифікації призначені для охолодження та обігріву. Спліт-система виконана в білому кольорі і має класичний дизайн. Техніка відмінно підійде для використання в будинку, квартирі, кафе, офісі та ін.
Монтаж/обслуговування/управління
Виробник рекомендує робити монтаж Daikin FTXP-M COMFORA на стіну. Окрім того, установка завдяки невеликим габаритам ідеально вміщується над дверима.
Управляти кліматичною системою можна за допомогою пульта зі зручним дисплеєм. Ще доступна функція «онлайн-контроллер»: ви можете віддалено аналізувати діяльність спліт-системи і керувати нею за допомогою локальної мережі або ж гаджетом через інтернет.
Шукайте вигідні ціни на серію кондиціонерів Daikin FTXP-M COMFORA FTXP M9 / RXP M ? Не потрібно далеко ходити – салон Альтер Ейр пропонує комфортну вартість. Купити Daikin FTXP-M COMFORA можна в один клік, просто натиснувши на однойменну кнопку біля ціни товару. Також можете зателефонувати 0-800-33-08-28 або залишити заявку на сайті.










