Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter Daytona (Black)

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 3.3 |
| Енергоефективність | А++/А+++ |
| Площа приміщення | 25 — 35 м² |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 9 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 9,53 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,38 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 889х294х212 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2,70 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3,0 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 18 дБа |
| Споживана потужність, Вт | 0,81/ 0,78 кВт |
| Напруга, В | 220 В |
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Гарантія | 60 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R32 |
| Колір | Чорний |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 3.8 |
| Робочий діапазон температур | от -25°С до +43°С |
| Функції | Очищення, Охолодження, Осушення повітря, Обігрів, Вентиляція |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 35 |
| Країна виробник | Китай |
Третя модифікація преміальної серії кондиціонерів ТМ Cooper&Hunter – Daytona R32 BLACK. Інверторна спліт-система була створена як допоміжне джерело опалення, але в деяких випадках кондиціонер можна використовувати навіть як основний вид опалення. Широкий діапазон робочих температур від -23°С до +43°С дозволяє використовувати спліт-систему в найхолоднішу пору року. Великий вибір потужностей які забезпечують теплом кімнати площею від 25 до 70 м²:
DAYTONA BLACK R32 CH-S09FTXD2-BL– потужність холод/тепло 2,70/3,0 кВт;
DAYTONA BLACK R32 CH-S09FTXD2-BL – потужність холод/тепло 3,51/3,81 кВт;
DAYTONA BLACK R32 CH-S09FTXD2-BL – потужність холод/тепло 5,20/5,60 кВт;
DAYTONA BLACK R32 CH-S09FTXD2-BL – потужність холод/тепло 7,10/7,80 кВт.
Високий коефіцієнт енергоефективності кондиціонера А+++, просте керування через Wi-Fi модуль за допомогою додатку, вишуканий дизайн – причини, за якими кондиціонер буде гарним вибором в кожне приміщення. Daytona R32 BLACK чудово очищає повітря в приміщеннях завдяки трьом фільтрам: CH 7-SKY Technology, ECO-FRESH та CH SMART-ION Filter.
Основні режими роботи
Багатий вибір режимів роботи кондиціонера допоможе створити благоприємні умови при різних показниках температури в кімнаті, детальніше про деякі із них:
SWING – режим для рівномірного розподілу повітряного потоку в кімнаті;
TURBO – посилений режим роботи кондиціонера на обігрів чи охолодження.
I FEEL – створить приємні умови в кімнаті, де знаходиться пульт ДУ, завдяки датчику температури, який в ньому знаходиться.
Осушення повітря – допоможе позбутись зайвої вологи в приміщенні.
Таймер – налаштуйте погодину роботу кондиціонера.
Конструктив модифікації
Конструктивні особливості даної модифікації несуть за собою багато корисних та ефективних нововведень для довгої і правильної роботи спліт-системи. Ще варто звернути увагу на особливу технологію I-Action, яка дозволить забезпечити сталу та тиху роботу інверторного компресора і підтримувати вказані температури. Функція “Підтримка температури” – захист приміщення від обмерзання підтриманням сталої температури +8°С. Також корисною функцією буде самоочищення внутрішнього блоку – вентилятор здуватиме зайву вологу з теплообмінника внутрішнього блоку. Завдяки самодіагностиці система самостійно проводить аналіз роботи, і якщо виявляється помилка то відповідний код з’являється на LED-дисплеї.
Купити кондиціонер та отримати детальну консультацію Ви можете, зателефонувавши нам на безкоштовну лінію: 0 800 33 59 42









