Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S12FTXHV-B-N

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 4.01 |
| Енергоефективність | А+++/А++ |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 12 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 9,52 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,35 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 860 х 305 х 170 мм |
| СOP | 4 |
| Потужність при охолодженні, кВт | 3,53 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3,7 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Споживана потужність, Вт | 1 кВт |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Wi-Fi |
| Холодоагент | R32 |
| Колір | Золотий |
| Компресор | Інверторний |
| Робочий діапазон температур | -30 — 54 °С |
| Функції | Опалення, охолодження, приплив свіжого повітря, осушення, іонізація, циркуляція повітря, самоочищення, іонізація |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 35 |
| Країна виробник | Китай |
Стильний дизайн і високі технічні характеристики кондиціонера Cooper&Hunter CH-S12FTXHV-B-N точно не залишать Вас байдужими, і забезпечать комфортний температурний режим за лічені хвилини роботи. Пристрій створить ідеальні кліматичні умови в приміщеннях площею до 35 м2.
Завдяки інверторний компресор з технологією G-matrik економія енергоспоживання цієї моделі, у порівнянні з іншими моделями кондиціонерів, досягає 60%. Даний агрегат має приємний зовнішній вигляд, компактні форми внутрішнього блоку і відрізняється якісним виконанням конструкції.
Значним плюсом даного девайса є його практично безшумна робота, це дозволить Вам спокійно відпочивати/працювати, не відволікаючись на роботу кондиціонера. Крім того, теплообмінник покритий спеціальним антикорозійним покриттям, яке захищає його поверхню від негативних впливів навколишнього середовища.
Не можна не відзначити і широких функціональних здібностей даного агрегату. Режим Turbo значно збільшує інтенсивність роботи системи для швидкого досягнення потрібної температури в приміщенні. У нічний час доби вступає в дію режим сну, завдяки якому система сама знижує або підвищує температуру в приміщенні, забезпечуючи комфортний сон. Функція авторестарта автоматично перезавантажить систему з тими параметрами, які були задані до аварійного відключення електроенергії. Ще одна практична функція – самодіагностика, вона значно полегшить техобслуговування кондиціонера, інформуючи користувача про виниклі несправності.
Управління спліт-системою здійснюється за рахунок простого і зручного у використанні пульта ДУ. З його допомогою Ви можете скористатися таймером, який в свою чергу дозволяє налаштувати включення/вимикання кондиціонера в певний час, що дозволяє Вам отримувати комфортні кліматичні показники, абсолютно ні про що не замислюючись.
Настінний побутовий кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXHV-B-N – гарант исокого рівня надійності і продуктивності. Ці пристрої стануть незамінними помічниками в організації комфортного мікроклімату Вашого приміщення.














