Побутовий рекуператор Ventoxx Comfort Slim Line

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ventoxx |
| Розхід повітря | До 100 м³/год |
| Площа до, м² | 25 |
| Рівень шуму, дБ | 21 - 32 дБА |
| Тип монтажу | Внутрішньостінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення рекуператора | Для квартири |
| Повітряний фільтр | G3 |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP 33 |
| Робочий діапазон температур | -20 до +50 °C |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Теплообмінник | Керамічний |
| Розміри, мм | 290х280х100 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1,6-4,78 Вт/год Макс 7,5 Вт/год |
| Вага | 9 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Диаметр подключения, мм | 226 мм |
| ККД рекуперації | 91% |
| Довжина повітропроводу | 320 мм |
| Габарити | Компактні |
Рекуператор повітря Ventoxx Comfort Slim Line ідеально підходить для використання у приватних будинках і квартирах із стінами товщиною від 150 мм. Завдяки повноцінному теплоізоляційному коробу пристрій запобігає тепловтратам та захищений від промерзання. Зовні рекуператор захищається решіткою, а з середини приміщення - декоративною пластиною.
Особливості конструкції Ventoxx Comfort Slim Line
Конструктивні рішення, реалізовані виробником Ventoxx, забезпечують стабільну та ефективну роботу рекуператора:
німецький теплообмінник забезпечує високу тепловіддачу, що запобігає утворенню плісняви всередині системи;
фільтр G3 очищає повітря від пилу та пилку;
набірна труба мінімальною довжиною 300 мм оснащена теплоізоляційним коробом із металевими кільцями для надійності та герметичності.
Пристрій підключається до управлінського модуля Twist (продається окремо), який керує автоматичною зміною напрямку повітряного потоку кожні 70 секунд, а також переключенням режимів і швидкостей роботи рекуператора.
Переваги Ventoxx Comfort Slim Line
Використання цього рекуператора покращує якість повітря завдяки фільтрації та зменшує тепловтрати завдяки відсутності необхідності в традиційному провітрюванні. Основні переваги рекуператора моделі Comfort Slim Line:
високий коефіцієнт рекуперації тепла — до 91%;
продуктивність — до 100 м³/год;
енергоефективність — споживання всього 4,3 Вт;
низький рівень шуму — до 32 дБ;
мінімалістичний дизайн, що підходить для будь-якого інтер’єру.
Кожні кілька місяців рекуператор потребує вологого очищення фільтру та теплообмінника. Термін роботи фільтру становить два роки, після чого рекуператор повідомить про потребу його заміни.
Енергоефективність, тривалий термін служби, простота у використанні та відповідність високим стандартам дизайну роблять Ventoxx Comfort Slim Line чудовим вибором для забезпечення комфорту та економії в сучасних житлових будинках.






















