Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S-GD

Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S-GD
46 199 грн
Код товару: a-CH-STEP-1004
AI аналітика товару
Основні характеристики
Тип кондиціонера:
Настінні
Тип приміщення:
Для будинку та квартири
Тип теплового насоса:
Повітря-повітря
В кредит:
Так
Вага внутрішнього блоку:
13 кг
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S-GD
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Підключення труб для газу | 9,53/3/8 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,38/1/4 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 996х301х225 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2.0 - 2.9 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3.0 - 3.9 кВт |
| Споживана потужність, Вт | до 25 |
| Вага зовнішнього блоку | 44,5 кг |
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Керування | Модуль Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Золотий |
| Функції | Циркуляція повітря |
| Площа до, м² | 25 |
| Країна виробник | Китай |
Для ефективної працездатності та комфортного відпочинку важливу роль відіграє мікроклімат в приміщенні. У більшості випадків відкрите вікно не завжди здатне повноцінно нормалізувати температуру і ефективно очистити повітря. Для таких випадків і призначений кондиціонер. Зараз важко уявити людину, у якої немає даного пристрою.
Кондиціонер Cooper & Hunter CH-S09FTXAM2S-GD серії Supreme призначений не тільки для охолодження повітря в приміщенні, але має ще ряд додаткових функцій.
Якщо раніше подібна техніка використовувалася тільки спекотним літом, то тепер Cooper & Hunter CH-S09FTXAM2S-GD оснащений побутовим тепловим насосом. Який призначений для обігріву приміщення і адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи.
Основна функція кондиціонера - зниження температури повітря. Фреон - речовина з допомогою якого і відбувається охолодження. Озонобезпечний ефективний фреон R32 гарантує якісну роботу приладу.
Багато кондиціонерів накопичують усередині корпусу вологу, що призводить до появи різного роду бактерій, цвілі і грибків. CH-S09FTXAM2S-GD оснащений функцією самоочищення внутрішнього блоку. Після виключення пристрою, вентилятор продовжує працювати і видаляє вологу з теплообмінника.
Cooper & Hunter виключив вічну проблему пошуку пульта дистанційного керування. Дана модель має WI-FI модуль, призначений для управління кондиціонером за допомогою смартфона або планшета.
Якщо вас зацікавила ця модель ви можете звернутися до консультанта компанії Альтер Ейр за номером телефону 0800330828 і отримати більш детальну інформацію.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити







