Тепловий насос ґрунт-вода Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 117/4

Тепловий насос ґрунт-вода Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 117/4
561 500 грн
Код товару: a-0010016711
AI аналітика товару
Основні характеристики
Максимальна температура опалення / ГВП:
65°C / 65°C
Напруга зовнішнього блоку:
230 В / 400 В
Об'єм вбудованого бойлера ГВП:
185 л
COP (B0/W35):
5 кВт
Енергоефективність:
A++
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос ґрунт-вода Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 117/4
| Максимальна температура опалення / ГВП | 65°C / 65°C |
| Напруга зовнішнього блоку | 230 В / 400 В |
| Об'єм вбудованого бойлера ГВП | 185 л |
| COP (B0/W35) | 5 кВт |
| Енергоефективність | A++ |
| Площа приміщення | 140 м² |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для дому |
| Тип теплового насоса | Грунт – вода, вода – вода (опція) |
| Тип виконання | Моноблок |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 12,1 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 10,5 кВт |
| Теплопродуктивність при B0/W35 | 11,2 кВт |
| Підключення каскадом | Ні |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Розміри, мм | 595 х 1183 х 600 мм |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Напруга, В | 230 В |
| Бренд | Vaillant |
| Вага | 168 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Холодоагент | R410A |
| Колір | Білий |
| Компресор | Спіральний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 2 - 9 кВт |
| Рівень захисту | IP 10B |
| Додаткові опції | Моніторинг та облік спожитої і виробленої енергії, Вбудований обмежувач пускових струмів, Можливість віддаленого моніторингу та управління системою через блок дистанційного керування VR900 |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 140 |
| Країна виробник | Німеччина |
Тепловий насос flexoTHERM exclusive VWF 117/4 – від німецького виробника Vaillant розроблений таким чином, що отримує енергію від трьох джерел енергії: повітря, вода і грунт. Основне його призначення полягає в забезпеченні системи опалення, водопостачання гарячою водою, а також холодопостачання (як активного, так і пасивного). Тепловий насос розрахований на використання в житлових будинках, з зовнішньої сторони. Таке рішення дозволить проводити монтаж системи, не пошкоджуючи структури будівлі.
Безліч режимів і функцій, які виконує автоматика агрегату, дають можливість здійснити практично будь-яке технічне рішення. При дооснащення теплового насоса
flexoTHERM exclusive VWF 117/4 модулем VR920, здійсненна можливість віддаленого моніторингу для діагностики і контролю системи. Якщо додатково встановити плату KNX, установка може бути інтегрована в систему «розумний будинок».
Тепловий насос оснащений надійним спіральним компресором, обмежувачем пускових струмів і вбудованим клапаном для переходу в режим ГВП. Крім того, установка має панель управління з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом. Можлива робота в тандемі з резервним теплогенератором - газовий, електричний або котел на твердому паливі. А завдяки функції triVAI, система автоматично здатна вибирати найбільш економічно доцільний джерело тепла.
Ви зможете придбати тепловий насос
flexoTHERM exclusive VWF 117/4, звернувшись в салон кліматичної техніки компанії Альтер Ейр, зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28 або залишивши заявку на нашому сайті. Інженерний відділ компанії грамотно спроектує систему опалення/охолодження, а кваліфікована монтажна бригада виконає установку в узгоджені терміни.

561 500 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити







