Тепловий насос Daikin Altherma EHVZ-CB3V+ERHQ-BV3/BW1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| COP (A7/W35) | 4.39 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 55 / 60°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Енергоефективність | A+ |
| Площа приміщення | 224 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Так |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Підлоговий |
| Тип виконання | Спліт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 11,2 кВт |
| Підключення каскадом | Ні |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 600 х 1732 x 728 мм |
| Рівень шуму, дБ | 49 дБа |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Герметичний спіральний компресор |
| Функції | Опалення / ГВП |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Японія |
Daikin EHVZ-CB3V+ERHQ-BV3/BW1 - це тепловий насос, робота яких безпосередньо залежить від таких джерел енергії, як повітря, сонячна енергія і вода. Дана модель типу "повітря-вода" призначена для прямого нагріву повітря всередині приміщення. Теплота вилучається з навколишнього повітря за допомогою випарного блоку зовнішнього розміщення і подається в приміщення, де внутрішній повітря нагрівається за допомогою конденсатора системи.
Серія теплових повітряних насосів Дайкін Альтерма була розроблена з використанням найсучасніших технологій з метою досягнення найкращих значень всіх параметрів. Для досягнення високого фактора потужності та ефективної роботи при низьких температурах повітря насоси Дайкін Атерма оснащені найсучаснішими компресорами з революційною EVI технологією (Inverter). Завдяки цьому вони ефективно працюють при зовнішній температурі до -25°C і забезпечують максимальну температуру води на виході до +65°C.
Купити теплові насоси Daikin EHVZ-CB3V+ERHQ-BV3/BW1 в Києві та Україні Ви можете в компанії Альтер Ейр. Наші фахівці проведуть грамотну консультацію, а так само допоможуть з вибором пристрою для вашого приміщення, инженерны відділ компанії спроектує систему опалення, а монтажники зроблять установку грамотно та якісно. Тепловий насос daikin altherma ціна відповідає якості.
























