Теплові насоси "повітря-вода" Viessmann Vitocal 250-A

Теплові насоси "повітря-вода" Viessmann Vitocal 250-A
864 659 грн
778 194 грн
-10%
Код товару: a-Z022164
AI аналітика товару
Основні характеристики
COP (A7/W35):
3.16
Максимальна температура опалення / ГВП:
70 / 70°C
Напруга внутрішнього блоку:
1/N/PE 230 V/50 Hz
Напруга зовнішнього блоку:
220-240/1/50
EER (A35/W18):
5.30
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Теплові насоси "повітря-вода" Viessmann Vitocal 250-A
| COP (A7/W35) | 3.16 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 70 / 70°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 1/N/PE 230 V/50 Hz |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| EER (A35/W18) | 5.30 |
| EER (A35/W7) | 3.3 |
| Енергоефективність | W35/W55 A+++/A+++ |
| Підключення до сонячних колекторів | Ні |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Моноблок |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 6.30 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 3,90 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 9,70 кВт |
| Підключення каскадом | Ні |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 450/600 х 920 х 360 мм |
| Рівень шуму, дБ | 54 дБа |
| Напруга, В | 1/N/PE 230 V/50 Hz |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 130 |
| Країна виробник | Німеччина |

778 194 грн
864 659 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити









