Systemair Topvex TR04 HW - припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1440 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F7/F5 |
| Рівень захисту | IP23 |
| Робочий діапазон температур | Від -10 до 40 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Є |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Роторний (регенеративний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 1480x850x1280 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1458 Вт |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 278 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| ККД рекуперації | 85,4 % |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Припливно витяжна установка Systemair Topvex TR04 HW – справжнє відкриття в області вентиляції адміністративних приміщень. Пристрій повністю відповідає всім жорстким вимогам щодо рівня енергоспоживання і відповідає запитам навіть найвибагливіших споживачів.
Крім високої економічності та ефективності використання електрики, агрегат так само відрізняється інноваційними методиками фільтрації повітря, що повністю виключають можливість проникнення забруднених пилом або вихлопними газами повітряних мас в приміщення.
Обігрів припливних потоків проводитися в роторному теплообміннику, а так само за допомогою додаткового водяного нагрівача. Пристрій поставляється з повним комплектом автоматики і відразу готовий до монтажу та введення в експлуатацію. Під'єднання повітроводів виробляють зверху, що дозволяє підключати установку до вже існуючої системи вентиляції.
Купити в Києві SystemairTopvex TR04 HW можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair Topvex TR04 HW
Габаритне креслення Systemair Topvex TR04 HW













