Осьовий витяжний вентилятор для ванної Vortice Punto M 150/6" A

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 335 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2400 об/ х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 159 x 160 x 47 мм |
| Споживана потужність, Вт | 30 Вт |
| Робоча температура, °C | 50 °C |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Хочете створити комфортний повітрообмін у вашій ванній / санвузлі? Дана модель вентилятора ідеально підійде для цього. Vortice PUNTO M 150/6 "A - потужний і ефективний вентилятор, який застосовується найчастіше для витяжки повітря з ванних кімнат.
Особливістю цього пристрою є наявність автоматичних жалюзів, які виключають можливість утворення зворотної тяги і протягів. Монтаж може бути настінним або стельовим.
Матеріал виготовлення корпусу цієї моделі - ABS-пластик. Він має стійкість до ультрафіолетових випромінювань і бризок. Низький рівень шуму (46 дБА) і висока продуктивність (335 м3 / год) - ще одні особливості даних приладів.
Vortice PUNTO M 150/6 "A - побутовий витяжний вентилятор, який забезпечить хорошу вентиляцію в приміщенні і стане відмінним доповненням інтер'єру завдяки простому і одночасно стильному дизайну.












