Systemair KDRE - промисловий вентилятор високого тиску

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 45,4 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | 1387 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Квадратний |
| Розхід повітря | 3611 м³/ч |
| Розміри, мм | 450х450 мм |
| Споживана потужність, Вт | 325 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 22 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 450x450 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентилятор для прямокутних каналів Systemair KDRE здатний створювати досить високий тиск і володіє високим ККД. Обладаетспособностью вбудовуватися в більшість існуючих систем вентиляції. Корпус агрегату має приєднувальні фланці і виконаний з оцинкованої сталі.
На тілі корпусу передбачена клемна коробка для підключення живлення. Привід здійснюється за допомогою двигуна із зовнішнім ротором. Крильчатка виготовлена з діагональними лопатками. Каркас з алюмінію відрізняється стійкістю до корозійного впливу.
Передбачена теплова захист електродвигуна у вигляді вбудованих термоконтактів. Швидкість регулюється використанням 5-ти ступеневого трансформатора.
Купуючи вищевказаний агрегат в Альтер Ейр, ви робите вигідну покупку.








