Systemair KD EC - круглий канальний вентилятор з EC двигуном

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 54,8 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | 1699 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 3395 м³/ч |
| Розміри, мм | 562х515 мм |
| Споживана потужність, Вт | 375 Вт |
| Робоча температура, °C | до +41 °C |
| Вага | 13 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Двигун даної моделі оснащений інноваційними діагональними лопатками, що дозволяє зробити сам пристрій компактним при цьому, не втрачаючи потужності. Можливість перегріву виключається наявністю термозахисту з електронною системою перезапуску.
Systemair KD EC відмінно підійде для установки в повітропроводи круглого перерізу систем вентиляції в приміщеннях, які потребують переміщення великих повітряних обсягів, при цьому зберігаючи досить низький рівень шуму.
Швидкість регулюється за допомогою тиристора або трансформатора. Канальний вентилятор можна монтувати в будь-якому положенні. З метою спростити установку, на корпусі передбачені монтажні скоби, а хомут FK припиняє передачу вібрацій по повітропроводу. Дана модель абсолютно не потребує обслуговування і відрізняється високим ККД завдяки сучасним EC двигунів.
Зверніться за консультацією в салон Альтер Ейр і отримайте більш детальну інформацію про канальному вентилятори Systemair KD EC.





