Systemair CBF 100LT - вентилятор з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 105 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2403 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 260х185 мм |
| Споживана потужність, Вт | 29,1 Вт |
| Робоча температура, °C | 57,3 °С |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Systemair CBF 100LT - це витяжні вентилятори, які виконані із пластику ABS. Вентилятор даної серії має автоматичне включення/вимикання. Також Systemair CBF 100LT оснащений спеціальною ручкою регулювання, яка зручно розташована в нижній частині даного апарату.Systemair CBF 100LT володіє спеціальним пружинним зворотним клапаном.
Витяжний вентилятор рекомендується встановлювати вгорі стіни або ж безпосередньо на стелі. Вентилятор можна встановлювати в душовій кабіні або в зоні, де використовують ванну або душ. При приєднанні до різних вертикальних витяжних повітроводах, слід обов'язково передбачити злив конденсату. Відцентрові вентилятори Systemair CBF 100LT призначені для роботи з довгими мережами повітроводів.




















